У Нововолинську підтвердили новий випадок COVID-19

630_360_1587762163-101 (1)За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено один випадок коронавірусної хвороби. Також підтверджено один випадок короновірусу у іногороднього хворого з Локачинського р-ну, який лікувався в інфекційному відділенні з підозрою.
Станом на 10.00 год. 20 травня у Нововолинську зареєстровано 66 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. Тридцять шість людей одужали. П’ять випадків летальні, – повідомляють на сайті Нововолинської міської ради.
На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 20 громадян, хворих на коронавірус, з них 9 – жителі міста, 11 – іногородні : м. Володимир-Волинський – 3, Володимир-Волинський р-н – 1, Локачинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 1. Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 18 пацієнтів : 8 жителів міста та 10 іногородніх, в реанімаційному – один житель міста та один пацієнт з Іваничівського району.
Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу, лікуються в обласній лікарні, а ще 14 отримують лікування амбулаторно.
За останню добу в інфекційне відділення Нововолинської ЦМЛ поступило 2 іногородніх хворих з підозрою на коронавірус (1– Володимир-Волинський р-н і 1– Іваничівський р-н ).
Всього з підозрою в інфекційному відділенні лікується 9 хворих, з них 5– жителі міста, 3– іногородні (Володимир- Волинський р-н –2, Іваничівський р-н-1) , без реєстрації-1.
Всього у Нововолинську взято 653 забори матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу –14. Усього зроблено 164 швидкі тести.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>