У Нововолинську група з Мінвуглепрому вивчає можливість активізації видобутку волинського вугілля

tsn_ua_ed516Сьогодні за дорученням Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка до Нововолинська прибула робоча група з Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, аби напрацювати алгоритм дій щодо вирішення проблемних питань вугільної галузі краю.
- Ситуація з шахтами – напружена, – ввів у курс справ Володимир Гунчик, обговорюючи відповідне питання під час оперативної наради. ­ – Тому я ще раз звернувся до профільного міністерства з проханням негайно вирішити питання щодо продовження фінансування будівництва 10-ї шахти та унеможливлення припинення роботи 1-ї та 5-ї копалень ДП «Волиньвугілля». Сьогодні, коли Україна купує вугілля у Південно-Африканській республіці й точаться розмови про придбання чорного золота у агресора, в жодному разі не можна закривати волинські шахти. Позиція міністерства щодо припинення вуглевидобутку й закриття 1-ї та 5-ї копалень передчасна і нас вона не влаштовує!
Тож представники поважного відомства сьогодні працюють у волинському місті шахтарів. Заплановані зустрічі з адміністрацією ДП «Волиньвугілля», а також із трудовим колективом підприємства. Поспілкуються члени робочої групи й з керівництвом Нововолинська. Варто зауважити, що голова облдержадміністрації поставив перед Нововолинським міським головою Віктором Сапожніковим чітке завдання – висвітлити реальну ситуацію, інформує прес-служба Волинської облдержадміністрації.

 

Джерело: Вісник & Ко.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>