У Нововолинську двоє сиріт стали власниками квартир

I до ключівПочинаючи з 2013-го року, в Нововолинську діє цільова соціальна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На умовах співфінансування з державного, обласного та міського бюджетів купується і капітально ремонтується житло, яке після досягнення дітьми повноліття передається їм у власність. За чотири роки в місті вже придбано 5 квартир для таких дітей, на що з місцевого бюджету скеровано 300тис.грн. Ще для 8-ми дітей проведено капітальний ремонт їхнього житла, який обійшовся міському бюджету в 310тис.грн. На 161,2тис.грн. закуплено будівельні матеріали на ремонт квартир ще для 31-ї дитини.
Наприкінці минулого тижня щасливими власницями сучасно відремонтованих квартир, ключі від яких їм урочисто вручив перший заступник міського голови секретар ради Андрій Сторонський, стали ще двоє юних нововолинянок – випускниця Володимир-Волинської школи-інтернату Яна Судюк та учениця ДНЗ «Нововолинський центр профтехосвіти» Надія Скубченко.
За інформацією відділу у справах дітей, на початок цього року на обліку в шахтарському місті перебуває 94 сироти.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>