У напрямку проекту «Чиста вода» розвиватиметься співпраця з партнерами

загруженное10 листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Серед поточних питань, які обговорювалися, була звернена увага на те, що держава не виділяє індексацій до заробітної плати працівників бюджетних сфер. Це зобов’язання взяла на себе міська рада, і з місцевого бюджету виділяється 8 мільйонів гривень. Щодо благоустрою Володимира, то міський голова Петро Саганюк зауважив, що є багато дерев, вражених омелою. Їх необхідно зрізати і насадити нові. Серйозною проблемою у місті став стан каналізаційних систем. Минулого тижня забилися каналізації у двох висотних будинках. Виникає потреба через засоби масової інформації провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо правильного користування каналізаційними системами. Місто і надалі чекають відключення води, які відбуватимуться з четверга на п’ятницю 12 і 13 листопада і з вівторка на середу 17і 18 листопада з 20 до 7години ранку. В міську раду надходить інформація про те, що у торговій мережі відсутня належна перевірка м’ясних виробів. Також виникла необхідність виділення місць для збору виробів із пластику. Міський голова в черговий раз наголосив, що місто потребує будівельних ресурсів, зокрема необхідно будувати нове приміщення для центру зайнятості. Дуже багато проблем спричинено тим, що у країні складно проходить реформування влади. Проте питання, які виникають на місцях, слід вирішувати вчасно. В жодному разі не допускати прострочення розгляду заяв та скарг від громадян.
Після наради відбулася традиційна зустріч очільника міста з представниками місцевих ЗМІ, під час якої журналісти почули відповіді на свої запитання.
-Петре Даниловичу, коли відбудеться перша сесія міської ради і які питання першочергово розглядатимуться?
-Сесію вже можна було б провести, але не зареєстровані ще 4 депутати. Є обрані і в міську раду, і в обласну, й вони ще визначаються. Перша сесія має відбутися при 100%-ій явці всіх депутатів. Буде обраний виконком і секретар міської ради, затверджені голови комісій, регламент роботи, статут міської громади.
-Які надходять пропозиції від громади міста?
-Заасфальтувати вулиці. Надійшло біля 40 заяв. У цьому плані проведемо «круглий стіл», створимо громадську раду.
-Громадяни міста, які проживають у віддалених від центру, але густонаселених районах, нарікають на відсутність аптек поблизу. Як плануєте вирішити це питання?
-Це питання ще треба вивчити. Таких районів багато. Аптеки у нас дійсно прив’язані до лікарень. Можна ж відкрити аптеку у приміщенні залізничного вокзалу, в селищі цукрового заводу планується створення центру первинної медичної допомоги.
-Деякі громадяни цікавляться, чому міська рада не дає дозволу для створення притулку для бродячих тварин?
-Міська рада тут ні при чому. У нас діє організація «Дай лапу». Ми пропонували їм для створення притулку центр полігону. Але їх це не влаштовує . На мою думку, це найкраще місце. Ми заклали туди 50 тисяч. Поки що проблема бродячих собак залишається.
-Розвивається співпраця із поляками. У чому вона полягає?
-Співпрацюємо в напрямку проекту «Чиста вода», можливо, пізніше будемо створювати нові каналізаційні системи.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>