У місті випробували нові технології прибирання вулиць

2Випробування нової технології прибирання вулиць проведено у Володимирі- Волинському. На заміну двірникам вирішили використати спеціальну техніку, яка автоматично замітає сміття біля тротуарів на дорозі та збирає його в окремий резервуар, з якого згодом вивантажує просто на машину, що його вивозитиме.
- Ефективність нових технологій доводимо на практиці – сьогодні розпочали прибирати вулиці міста за допомогою спецтехніки. У цьому міській владі сприяє відповідальних бізнес, надаючи ці послуги міні-навантажувачем Bobkat із навісним обладнанням. Робота з прибирання сміття з дороги ведеться швидко, якісно та, головне, без фізичних навантажень на людей. Випробування пройшли вдало, тож вже до Великодня вдасться прибрати значні міські території. – прокоментував подію перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.
Юлія Пашкова м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>