У місті гірників планують створити перший на Волині індустріальний парк

parkНещодавно в реєстр індустріальних (промислових) парків Мінекономрозвитку внесено індустріальний парк «Нововолинськ», загальною площею 20 га.
Нагадаємо, що відповідне рішення про його створення сесія міськради прийняла ще у травні цього року метою створення такого парку є забезпечення сталого економічного розвитку міста шляхом формування єдиної території зі спеціально облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об’єктів виробництва, інновацій, логістики і супутніх послуг, спрямованих на забезпечення економічного зростання, створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку міста, підвищення конкурентоспроможності регіону, збільшення надходжень до міського та державного бюджетів а також активізації інвестиційної діяльності як в місті, так і в регіоні.
За словами заступника міського голови Олександра Громика, функціональне призначення парку: машинобудування, приладобудування, логістика, легка текстильна, швейна, взуттєва, шкіряно-галантерейна) і сільськогосподарська промисловість (теплиці) та ІТ-кластер (аутсорсинг).
-Наявність такого парку, де планується створити більше тисячі робочих місць, дасть можливість працевлаштувати звільнених шахтарів, а також створити привабливі умови для залучення іноземного капіталу. Зона охоплення індустріального парку знаходиться неподалік Володимира-Волинського, ближніх сіл Іваничівського та Володимир-Волинського районів, що в свою чергу створить підґрунтя для часткового працевлаштування жителів цих місцевостей. Тому індустріальний парк у Нововолинську матиме регіональне значення для південно-західної частини Волині, – зазначає заступник мера.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>