У Луцьку відбувся турнір з футзалу серед правоохоронців

b204938469632648744af46024a4ec7958cd09100203eЗ нагоди 26-ї річниці створення Служби безпеки України у Луцьку відбувся турнір з футзалу серед співробітників правоохоронних органів області.
За результатами змагань, в яких взяли участь одинадцять команд, перше місце посіли спортсмени ДСНС, друге – команда управління СБУ у Волинській області, третє – обласного управління Національної поліції. Кращим гравцем турніру визнано співробітника спецслужби.
Керівник управління СБ України у Волинській області Юрій Фелонюк у своєму вітальному слові до учасників змагань зазначив, що такі матчеві зустрічі свідчать про консолідованість та конструктивний підхід у спільній роботі правоохоронних органів регіону. Сьогодні, коли в Україні триває неоголошена війна, важливо виступати єдиним фронтом у боротьбі з ворогом. «Ми повинні й надалі бути міцною стіною – опорою і захистом для наших громадян», – наголосив начальник обласного управління СБУ.
Переможці та призери спортивних змагань отримали кубки та медалі від організаторів турніру.
Прес-служба УСБУ у Волинській області

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>