У квітні в місті та районі розпочинається призов

oath_184tc_13_01Відповідно до Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» в квітні-червні 2019р. Володимир-Волинським ОРВК проводяться заходи щодо призову громадян міста та району на строкову військову служб, а саме проведення медоглядів призовників.
Вимога до громадян України чоловічої статі, яким виповнилось 18 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, прибути для проходження призової комісії до військового комісаріату.
У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитись до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.
Військовослужбовці, які проходять строкову військову службу, відповідно до Указу Президента України, у бойових діях на сході країни не залучаються. Прохання до зазначених громадян з’явитись до призовної дільниці, яка знаходиться у Володимир-Волинському об’єднаному військовому комісаріаті (відділу комплектування) за адресою: м.Володимир-Волинський, вул.Січових Стрільців, 3.
У разі неявки призовника без поважних причин на призовну комісію, він несе відповідальність, згідно чинного законодавства.
У разі тимчасової неможливості (поважними причинами неприбуття призовника, визначається: перешкода стихійного лиха, хвороба призовника, смерть його близького родича, які підтверджені відповідними документами) з’явитись до Володимир-Волинського ОРВК, прошу в найкоротший термін зв’язатись з нами за робочими телефонами: 2-07-72 або 063-92- 60-660.
Робочі дні: з понеділка по п’ятницю – з 09.00 до 18.00, вихідні – субота, неділя.
Руслан Яцій,військовий комісар Володимир-Волинського ОРВК.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>