У комплексі “Олімп” змагалися пари з і спортивно-бальних танців

изображение_viber_2019-11-04_12-41-272 листопада спорткомплекс “Олімп” приймав учасників Всеукраїнських змагань зі спортивно-бальних танців “Осінній бал”.
Це традиційний захід, який клуб “Грейс” проводить щороку. Відомий ансамбль підтримує Всеукраїнська федерація спорту і мистецтва, членом якої є “Грейс”. На турнір з’їхалися пари з багатьох міст України: Миколаєва, Львова, Луцька, Рівного, Ковеля та інших. Свої танцювальні композиції представили різновікові 377 пари. Прекрасні виступи продемонстрували пари з Володимира-Волинського, які представляли клуби “Грейс” і “Колорит”. У різних категоріях танцю перші місця здобули володимирчани Владислав Романчук і Марта Кухарук, Катерина Слободчикова і Олег Дудик, Ангеліна Іванникова і Дмитро Куліш, Яна Власюк і Назар Парньовий. Велику насолоду глядачам подарували і найменші учасники танцювального турніру, які також здобули “золото”: Катерина Пороховнікова і Максим Чудінович, Ніна Токова та Матвій Крепець, Стефанія Вітрук і Михайло Богдан. Окрім парних виступив, були переможці і в сольних номерах. Це – Ніколь Дузь, Настя Атаманчук, Настя Коваль. Вітаємо переможців і зичимо успіху нашим клубам спортивно-бального танцю!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>