У дитсадках шахтарського міста вимагають гроші за харчування дітей АТОвців

до харчування дітей

11 березня в кабінеті першого заступника міського голови Андрія Сторонського, де також був присутній і його колега Володимир Рожелюк, зібралися  демобілізовані бійці-учасники бойових дій на Донбасі та їхні рідні, обурені тим, що їхніх дітей позбавили пільг на  безкоштовне харчування у дитсадках.

Як розповіла голова комітету солдатських матерів Наталія Волохата,  харчування  однієї дитини в дитсадку обходиться у 20 грн. на день. І раніше, згідно рішення сесії міської ради від 23.02 2016 р., 8 грн. виділялося на це з міської казни, а решту 12 – платили батьки. Тепер же цю пільгу відмінили і нікого з батьків про це не повідомили. Пільга ж на безкоштовне харчування школярів початкових класів, за словами пані Наталії  нібито залишилася , а от за харчування дошкільнят рідні АТОвців тепер мають платити  повну суму, тобто 20 грн. на день, і у Володимирі, і Ковелі, ця пільга існує і досі На доказ цього мати трьох  малолітніх дітей   Людмила Кондисюк  вручила заступнику мера рахунок, отриманий нею від завідувачки дитячого закладу, згідно якого мала сплатити за харчування дітей таку ж суму, як і ті батьки, чоловіки яких не були в зоні АТО. Ще одна нововолинянка – дружина військоврслужбовця Ірина Свята,  дитина якої навчається у молодших класах школи №6, скаржилася на те, що теж нарівні з усіма іншими батьками  платить за її харчування по 15 гривень.  Багатьох відвідувачів, які завітали до посадовців міськради обурюють і «благодійні внески»  в сумі 180 грн., які вони мовляв, щоразу здають на різні потреби дошкільних установ. Посадовці пообіцяли візитерам розібратися з усіма піднятими ними питаннями .

- Правда, повідомляти конкретні прізвища  людей , як і вимагають у них платити «благодійні», як і свої власні , вони відмовлялись, – зауважує пані Наталія.-  Усе, як завжди  – «хай хтось, аби не я».

А  днями на сайті електорнних петицій з’явилося звернення  до представників владидружини військового Олени Шевчук, яке на 16 березня підписали 44 мешканці міста. Вони просять ще раз розглянути це питання на сесії міської ради  «Поки наші чоловіки служили, то мали пільги, а коли їх демобілізували, то стали нікому не потрібними, хоча ризикували за нас своїм життям, поки ми тут спокійно спали», написала жінка..

 

Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>