У День захисника України у міській раді вітали вдів і матерів героїв АТО

Фото 2Уже вдруге у нашій країні відзначається День захисника України, який співпадає з великим православним святом  Покрови. Український народ проводить це свято в умовах війни, яку досі називають АТО. Вже багатьох вірних синів прийняла у своє лоно волинська земля. Не минула біда і нашого міста й району. Молодими вдовами залишились Ірина Полінкевич, Надія Упорова, Наталія Хмелецька, Аліна Спасьонова, Орися Ілляшук, Ірина Смірнова, Ірина Цигикал, Віра Крепець, Олена Голяновська, Світлана Ларіна. Невигойну рану носять у серці батьки і матері полеглих.
13 жовтня вдів і матерів героїв було запрошено до міської ради. З вітальним словом і щирою вдячністю за душевну мужність до них звернувся міський голова Петро Саганюк. Мер міста вручив жінкам букети квітів, фінансову допомогу. Про подарунки жінкам подбало ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чебатурочка – селянська курочка». Від імені підприємства і генерального директора Аліни Сич  вдів і матерів привітала представник колективу Лариса Єгорова, яка у недавньому минулому була свідком військових дій на Донеччині. Після урочистої частини жінок запросили на концертну програму в КМЦ.
Антоніна Булавіна,м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>