У Березовичах відзначили Міжнародний день захисту дітей

березовичіУ гості прибули школярі з Хобултови та Микулич.
Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії не тільки для дітлахів, але й для дорослих. Святкували цей день і на Володимирщині.
Розважальне дійство, організоване відділом освіти, молоді та спорту і відділом культури та туризму, відбулося 1 червня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березовичі, на яке прибули також учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хобултова та ЗОШ І-ІІ ст. с. Микуличі.
Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах, за що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій. Веселив присутніх і дотепний клоун. Не обійшлося й без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де школярі могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей – ось найбільша нагорода.
Для винуватців свята звучала і чудова концертна програма, організована учнівським колективом школи с.Березовичі. Також у цей день на місцевому стадіоні відбулися змагання із футболу.
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>