«Ти не один – набирай 101!» – під таким новим гаслом на Волині був проведений ХХІV Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

ДЮП1З метою пропаганди здорового, активного способу життя, популяризації основ безпеки життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, поширення руху юних пожежників в Україні, можливості неформального спілкування та прояву особистих здібностей дітей та молоді проводився ХХІV Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних (ДЮП).
Так 22 березня в Любомлі відбувся другий зональний етап змагань, в якому взяли участь команди ДЮП Володимир-Волинського («Гарячі серця»), Локачинського, Любомльського, Турійського, Іваничівського районів, а також міст Нововолинська та Володимира-Волинського («З вогником»). Яскравими та музичними були команди: «Жара», «З вогником», «Гарячі серця» та «Пожежна варта». Цікавими та активними – юні рятувальниці з команди «Перчинки» Іваничівського району, вибуховий настрій подарували діти з команди «Комікс» Локачинського району, а команда із с.Згорани придумала вдалий слоган: «Ти не один – набирай 101».
За традицією фестиваль розпочався з конкурсу «Домашнє завдання». За темою цьогорічного фестивалю «Безпека у житті – життя у безпеці!» юні дюпівці на сцені творили і запалювали нові зірки, вчили однолітків правил безпеки та дій на випадок надзвичайних ситуацій, розповідали про непросту професію рятувальника, а також популяризували сам рух юних пожежних-рятувальників серед юнацької молоді.
На завершення організатори всіх учасників нагородили грамотами та вручили подарунки.
Прес-служба Володимир-Волинського МРВ УДНС

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>