Триває творчий звіт культури Володимир-Волинського району

культура звіти14–го та 15-го травня у клубних закладах сіл Стенжаричі, П’ятидні, Верба та Ласків відбулися творчі звіти колективів аматорського мистецтва та окремих виконавців, які проходять у рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України. У слові та пісні була висвітлена тематика любові до України, рідної землі, краю та подій, які відбуваються на сході нашої держави.
У БК с.Стенжаричі та клубі с.Верба були організовані виставки вишивок місцевих майстринь. На хорошому рівні пройшли звіти в БК с.П’ятидні (директор Людмила Прус, художній керівник Надія Войтичук) та клубі с.Верба (завідуюча клубом Світлана Сульжук). Вдало підібрані тексти ведучих гармонійно поєднувалися з виступами аматорських колективів та окремих виконавців, кожен з яких заслуговує на увагу. Теплими та щирими оплесками глядачі нагороджували аматорів сцени, дякували за приємні хвилини відпочинку, які подарували їм учасники концерту.
У кожному селі є досить талановита та творча молодь, яка пише власні твори, любить та пропагує українську пісню, слово та долучається до заходів, що проходять у клубних установах.
По закінченню творчого звіту зі словами вдячності виступили представники від народного депутата Ігоря Гузя – Віктор Хиць та Андрій Бокоч. Вони вручили подяки та квіти керівникам і колективам, побажали усім творчих здобутків, здоров’я та миру на нашій українській землі.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>