«Треба, щоб громадськість контролювала процес ремонту доріг і проведення тендерів Служби автодору», – Ігор Гузь

69f05c7459d222d641f904d8c9a8d0634201f224Для того, щоб «не дати вкрасти ні копійки на ремонті доріг у напрямках «Устилуг-Володимир» та «Володимир-Луцьк», народний депутат Ігор Гузь пропонує громадським активістам та журналістам активно контролювати процес проведення тендерів на ремонт волинських доріг. Він зазначив, що цьогоріч заплановано комплексне відновлення доріг у цих напрямках.
Так нардеп повідомив, що минулого року фірма «Аміла», відповідно до рішення тендерного комітету Служби автомобільних доріг, була підрядником ремонту двох важливих доріг у Володимирі-Волинському та Любомлі і «в нахабний спосіб роздерибанила 12 мільйонів гривень, залишила після себе не нове дорожнє покриття, а руїни, і за всі минулорічні махінації не поніс покарання жоден чиновник, ні тим більше власник цієї горезвісної фірми», – зазначив нардеп. З огляду на таку ситуацію він закликав громадськість слідкувати за якістю відновлення дорожнього покриття і щоб у випадку навіть найменшого порушення з боку підрядника хід робіт було припинено.
«Вважаю, що варто діяти злагоджено і наступально. Не дати на цих дорогах вкрасти ні копійки… Тобто ключове наше завдання – змусити владців нести відповідальність за прийняте рішення, а підрядника – за якість проведених робіт», – підсумував Ігор Гузь.
Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>