Святкувати у ТКЦ «Княгині Ольги» приїжджають навіть із сусідніх міст

DSC_0138Нещодавно кореспонденту нашого видання випала нагода побувати на святі в одному із закладів Володимира-Волинського. Виявилося, що відвідувачами цього закладу були не тільки жителі нашого міста. Як розповідає жителька сусіднього Нововолинська Тетяна Ярчук, яка святкувала разом з чоловіком Олегом і друзями у ТКЦ «Княгині Ольги» свій ювілей, вона вже тут не вперше.
- Приїхали ми сюди кількома машинами. Чому саме у ТКЦ «Княгині Ольги»? Нам тут дуже сподобалося. Два місяці тому святкували тут родинне свято. Пильно спостерігали за рівнем обслуговування. Дівчата виявилися уважними і спостережливими. Ми запрошували певну кількість дорослих людей. Дехто приїхав з дітками. Нам без проблем донесли і стільці, і прибори. Також неймовірно сподобалася кухня. Раніше ми вагалися чи святкувати у Нововолинську, чи тут. Але після минулого разу вирішили найняти людей, транспорт і приїхати сюди знову святкувати, – розповідає пані Тетяна. – Те, що ми тут, свідчить, що заклад належного рівня.
Окрім цього, ювілярка поділилася враженнями від атмосфери і музики у ТКЦ «Княгині Ольги».
- Музиканти тут неперевершені. Де ми тільки не були, таких, як тут, ми не зустрічали. Пісні відповідають тематиці свята. Підбирають їх навіть за іменами ювілярів. Та і взагалі репертуар чудовий, – запевняє пані Тетяна.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>