Студенти педколеджу навчаються працювати з дітьми з особливими потребами

21552300_474871292882995_1069559610_nГО «Берег надії» спільно з Володимир-Волинським педагогічним коледжем ім.А.Кримського, Володимир-Волинським реабілітаційним центром для дітей з інвалідністю та міським управлінням освіти розпочали одразу два невеликі проекти. Один – у рамках обласного конкурсу грантів від управління освіти, молоді та спорту – «Життя кольорове». Це шість навчальних модулів з арт-терапії як одного з методів реабілітації дітей з особливими потребами. Навчаються студенти педколеджу, які потім будуть займатися з дітьми володимирчан. Також заняття відвідують працівники місцевого територіального центру та кандидати на роботу у реабілітаційному центрі. Проводить заняття Олена Токарєва, керівник реабілітаційного центру. Заняття відкриті, сюди можуть приходити усі бажаючі.
-Складно реалізовувати проект за бюджетні кошти, не маючи у штаті професійного бухгалтера, – розповідає керівник ГО «Берег надії» Олена Кандиба, – тому студенти вчаться арт-терапії, а ми продовжуємо оформляти документи і опановувати бухгалтерську справу.
21476035_474871489549642_736962934_nСхоже навчання, але вже за напрямком, що стосується особливостей роботи з дітьми з особливими потребами та азів психологічної реабілітації, організували за підтримки управління освіти. Вже 24 студенти педколеджу відвідали перший модуль, на якому викладає також Олена Токарєва.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>