«Сто гектарів землі в руїнах», – депутат про землі володимир-волинського цукрового заводу

14284839_1163957316996472_1117058106_oПрокуратура не захотіла направляти матеріали до суду про примусове стягнення боргів з ТзОВ «Володимирцукор».
Про це на сесії Володимир-Волинської міської ради розповів депутат Василь Сусік.
На прохання депутата Василя Сусіка міський голова направив звернення до місцевої прокуратури про примусове стягнення із ТзОВ «Володимирцукор» плати за землекористування за період 2015-2017 років та ліквідатору цього підприємства про те, аби він сказав, кому продані об’єкти та будівлі, які знаходяться за межами капітальної загорожі заводу.
«Це величезна територія, до 100 гектарів. Відповіді практично на жодне питання я не отримав. Ліквідатор Михайловський їх проігнорував. А тим часом громада терпить збитки, 100 гектарів землі – в руїнах, і немає крайнього. З відповіді прокуратури, яка розписана аж на трьох листках, в кінці таке собі резюме, що прокуратура не вбачає за потрібне направляти матеріали до суду про примусове стягнення боргів. Тобто, користувалися безплатно землею – нехай користуються. Правда, ще дописано одне речення: якщо бажаєте, то подавайте в суд від імені міської ради», – розповів депутат.
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>