Слухачі Університету ІІІ віку весело і цікаво провели 2018 рік

вечіркаПідходить до кінця 2018 рік. За старою доброю традицією Університет третього віку міського територіального центру організовує новорічну вечірку. Час, проведений в колі друзів, надовго залишиться в пам’яті наших студентів. Хочемо подякувати колективу культурно-мистецького центру за чудову казкову виставу з різноманітною розважальною програмою. Також ми пригостилися солодощами, які нам подарував Андрій Принда. А яке ж новорічне свято без подарунків?! Щиро дякуємо Мар’яні Головач, (підприємство “Марго” м.Тернопіль), підприємцям Зінаїді Шелепіні (магазин “Наталі”) та Олегу Кабанову (кафе “Імпреза”) за надані подарунки та подарункові сертифікати. А чудові фото на згадку робила наша волонтер, фотограф Ольга Аракчеєва.
Від імені слухачів нашого Університету вітаємо всіх з 2019 роком. Миру, спокою вам та вашими родинам. Божої милості та благодаті!!!
Оксана Бистричан, соціальний педагог Володимир-Волинського терцентру

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>