Сільська дітвора із Сельця вчитиметься в оновленому класі

IMG_2496Оновлений клас із партами-трансформерами, новими стільцями, сучасним телевізором, дошкою, книжковими поличками та роздатковим матеріалом презентували у Селецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів у Володимир-Волинському районі. Відкриття цього класу відбулося теж за підтримки фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні, громади.
«Дитина росте – й росте парта. Осучаснений клас у Селецькій школі – це яскравий приклад того, що такі міні-гранти треба продовжувати реалізовувати», – впевнений народний депутат.
Вартість усіх робіт і придбаних матеріалів – 50 тисяч гривень, з яких 20 тисяч – кошти фонду «Прибужжя» та Британської ради.
Голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик подякував нардепу за підтримку та зауважив, що такий подарунок стимулює Селецьку школу стати однією з найкращих в ОТГ.
Прес-служба народного депутата України

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>