Школярі з Володимира стали переможцями літературного конкурсу

думи і мріїДоброю традицією у Волинській обласній бібліотеці для дітей стало проведення літературного конкурсу «Думи і мрії».
Одним із завдань сучасної бібліотеки та головною метою конкурсу є залучення школярів області до творчості, формування у них почуття глибокої шани і любові до рідної мови, а також активізація роботи літературних гуртків, клубів юних прихильників поезії та поетів–початківців.
Як розповіла бібліотекар Тетяна Островська на своїй сторінці у Facebook, перемогу на конкурсі здобули наші талановиті діти. «Переможцями міського літературного конкурсу «Думи і мрії» на кращий власний поетичний чи прозовий твір серед учнів 1-11 класів стали Дарина Католик, учениця 3-го класу ЗОШ №1, Софія Боць, учениця 7 класу ЗОШ №1, і Віталій Голіч, учень ЗОШ №2».
«Вони запрошені на свято нагородження, яке відбудеться 27 березня у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для дітей», – йдеться у повідомленні.
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>