Шалені емоції вирували поруч із головною сценою

DSC_0838До цих вихідних Володимирщина ще не бачила настільки безмежно вражаючого концерту, який відбувся на головній сцені фестивалю «Княжий». Упродовж двох днів жителі та гості міста і району вдосталь натанцювалися під запальні пісні популярних українських і закордонних гуртів. Першого дня розпочав «запалювати» фестивальну братію криворізький гурт із гуцульською душею «Роялькіт». Далі під виконання GG «Гуляй город», які поєднали традиційні манери багатоголосого співу та народні інструментальні награвання із сучасною електронною музикою, відвідувачі фестивалю завели запальний танок у колі. Наступними були гості з Білорусі, гурт «Irdoraht». Вони, поєднавши музику народів світу, старовинні інструменти і сучасне виконання, наповнили драйвом усіх присутніх. А виконавці із «Joryi Kloc» змусили своїх слухачів високо стрибати під гучні вигуки слова «Баба». Та хедлайнером першого дня став гурт «Карна», який, за їхніми словами, виконував пісні у стилі гуцул-метал.
Наступного дня хоч і розпочався дощ, але це не стало на заваді гарному настрою відпочиваючих. На головній сцені розпочав виступ нововолинський гурт «Цвях». Після цього люди мали змогу почути хлопців з «Воанергес» – український фольк-рок-етноф’южн-гурт, який при собі мав безліч народних інструментів. Також палкі фанати змогли насолодитися піснями виконавців із CH.SH «Чумацький шлях» та «Фіолет». Наостанок величезну кількість позитиву відпочиваючі отримали від виступу хедлайнера другого дня Сашка Положинського та гурту «Тартак».

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>