Шахта №10 таки буде фінансуватися у 2017-му

article346Для цього у держбюджеті передбачили додаткових 130 мільйонів гривень на продовження будівництва вугільної копальні.
«Після двох моїх публічних звернень до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана думку мою і шахтарів врахували – до попередніх 20 мільйонів гривень додали ще 130 мільйонів. Тому «десяту» ніхто не буде консервувати чи закривати!» – коментує народний депутат України Ігор Гузь.
У пояснювальній записці до проекту бюджету зазначено, що, відповідно до пропозицій,  за бюджетною програмою депутати, які підтримали законопроект, проголосували також і за держпідтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції, тобто фінансування недобудованої нововолинської шахти.
Ігор Гузь напередодні повідомляв, що підтримає проект бюджету-2017 лише за умови фінансування у 2017 році шахти №10 «Нововолинська».
 Прес-служба народного депутата України

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>