Щоб у поліцію не потрапили нечесні люди, про правопорушення охоронців порядку повідомляйте на телефон довіри

до поліціїВідповідно до Закону України «Про національну поліцію», із 7 листопада 2015р. розпочався активний процес переформатування старої правоохоронної системи у якісно новий орган, незалежний від політичних впливів, у якому кожен поліцейський покликаний професійно і чесно служити українському народу. Аби це було справді так, до мешканців регіону 4 грудня звернувся керівник головного управління поліції Волині Петро Шпига. У зверненні зокрема йдеться: «Щоб процес системних перетворень нового органу на Волині відбувся максимально якісно та прозоро, у цьому нам необхідно заручитися підтримкою громадськості. І ключовим у цьому – об’єктивний народний контроль за дотриманням законності у діяльності співробітників поліції.
Тому, у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області цілодобово працює «телефон довіри» 74-21-20, за яким громадяни можуть повідомити про будь-які факти, порушення поліцейськими законодавства та посадових інструкцій. Я гарантую справедливий розгляд усіх заяв та повідомлень, а у випадку підтверджень зловживань – негайне та безкомпромісне реагування».

Сектор комунікації ГУ НП у Волинській області

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>