Що володимирчанам робити з опалим листям?

6b2d1b84f3f9568276e91643c39f04ee_500_0_0-500x325Однією з актуальних екологічних проблем нашого регіону зокрема є спалювання листя восени. Ця звичка за останні роки стала нормою. А чи задумуються люди, якої шкоди вони завдають собі та довкіллю? В осінні дні повітря в містах і селах стає важким та гірким, через те збільшується кількість випадків захворювань дихальних шляхів. Шкода від спалювання листя багатолика і надзвичайно небезпечна. Окрім цього процедура спалювання порушує низку законів і тягне за собою відповідальність у вигляді штрафів.

Читайте також: Законодавча довідка: які закони забороняють палити листя

Один із варіантів позбутися опалого листя – вивезти його у призначене місце.
Як розповідає керівник комунального підприємства “Полігон” Олександр Козичко, на жаль, у Володимирі такого місця нема. Є лише звалище, призначене для твердих побутових відходів. Однак підприємство змушене вивозити листя, що люди складують поруч із сміттєвими контейнерами. Також, за словами Олександра Івановича, підприємство щодня вивозить по декілька тон листя та гілок, що складають у купи на обочинах доріг по всьому місту.
Проте є можливість на підприємстві замовити транспорт, що забере відходи. Вартість такої послуги становить 328 гривень за годину експлуатації трактора чи автомобіля. Усі бажаючі можуть звернутися за телефонами 3-03-13, 2-45-00 або безпосередньо у КП “Полігон”.

Про безкоштовний метод, що дозволяє позбутися опалого листя, читайте пізніше на нашому сайті.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>