Ще один читач отримав приз від «Міста вечірнього»

DSCN4629Не всі передплатники, які виграли призи нашого видання змогли прибути вчасно, щоб отримати нагороду. Різні причини затримували їх. Ось і минулого тижня до редакції завітала мешканка села Чесний Хрест Галина Сапіга. Галина Григорівна працювала в селі фельдшером, з 2006 року – на заслуженому відпочинку, але ще відгукується на потреби людей. Нашу газету пані Галина особливо любить. ЇЇ улюблені рубрики – це історії життя, поради городникам та садівникам, зустрічі з невгамовною Степанидою.
- Взагалі, в газеті «Місто вечірнє» для мене цікаві всі публікації. Переглядаю навіть оголошення і особливо вдячна за те, що їх стали друкувати більшим шрифтом. Не нехтую і рекламною інформацією, цікавим є медіа-клуб. Звичайно, в першу чергу цікавить життя села, а тому регулярно читаю новини з ОТГ. Виписує Галина Григорівна і інші видання, але перевагу віддає нашій газеті і щиро дякує за змістовні і цікаві публікації. Дякуємо і ми читачам за хороші слова в нашу адресу.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>