Рятувальники з Володимира отримали сучасне аварійно-рятувальне авто

92246217_615306279327529_6886012798141202432_nВолодимир-Волинські рятувальники отримали нове авто із сучасним обладнанням для проведення аварійно-рятувальних робіт при дорожньо-транспортних пригодах. Транспорт передали в рамках Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.
Про це повідомив начальник Володимир-Волинського міськрайонного відділу УДСНС у Волинській області, В’ячеслав Процюк, – інформує “Княжий Град”.
“Це авто призначене для проведення рятувальниками 7-ї державної пожежно-рятувальної частини першочергових аварійно-рятувальних робіт. Це і ліквідація наслідків ДТП, пошук постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, – зазначив він.
Авто передали володимир-волинським рятувальникам в рамках зазначеної Програми, Державними агентством інфраструктурних проектів України з метою оновлення спеціальної техніки, яка залучається до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. Транспорт закупили у 2019 році, а вже у 2020-му передали у 7-му державну пожежно-рятувальну частину.
Спеціальні аварійно-рятувальні машини укомплектовані усім необхідним обладнанням, а саме: гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням (різак, розжим, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням.
Загалом в Україні закупили 31 одиницю спеціальної аварійно-рятувальної машини легкого типу САРМ-Л на загальну суму 107,4 млн. грн. Автомобілі закуплені в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>