Рятувальники провели інформаційний рейд

За 2019 рік у Володимир-Волинському районі під час пожеж загинуло 4 людини рятувальники провели інформаційний рейдДля запобігання пожежам у житловому секторі в осінньо-зимовий період рятівники провели інформаційний профілактичний рейд серед мешканців Володимир-Волинського району, побували зокрема в селі Льотниче Зимнівської ОТГ.
За словами начальника відділу агітаційно-пропагандистської роботи ЦЗД УДСНС України у Волинській області Ірини Варварук, у 2019-му році у пожежах загинуло 4-ро мешканців Володимир-Волинського району, повідомляє БУГ.
Для запобігання пожежам у житловому секторі в осінньо-зимовий період рятівники провели інформаційний профілактичний рейд серед мешканців Володимир-Волинського району, побували зокрема в селі Льотниче Зимнівської ОТГ.
За словами начальника відділу агітаційно-пропагандистської роботи ЦЗД УДСНС України у Волинській області Ірини Варварук, у 2019-му році у пожежах загинуло 4-ро мешканців Володимир-Волинського району.
Початок опалювального періоду для пожежників – один з найтяжчих, тому потрібно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення, щоб запобігти трагічним випадкам.
“З минулого століття, напевно, ніхто нічого краще не придумав, ніж ходити з хати в хату, нагадувати і пояснювати. Ми приходимо нагадати, дивимося в якому стані знаходиться електромережа, опалювальні прилади”, – розповіла Ірина Варварук.
Також співробітники ДСНС провели робочу зустріч із посадовцями місцевої влади та нагадали про посилену увагу до проведення спільних навчань серед населення.Початок опалювального періоду для пожежників – один з найтяжчих, тому потрібно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення, щоб запобігти трагічним випадкам.
“З минулого століття, напевно, ніхто нічого краще не придумав, ніж ходити з хати в хату, нагадувати і пояснювати. Ми приходимо нагадати, дивимося в якому стані знаходиться електромережа, опалювальні прилади”, – розповіла Ірина Варварук.
Також співробітники ДСНС провели робочу зустріч із посадовцями місцевої влади та нагадали про посилену увагу до проведення спільних навчань серед населення.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>