Рятувальники провели інформаційний рейд у районі

_DSC058617 жовтня співробітники ДСНС разом із працівниками навчально-консультаційного пункту міста Володимира-Волинського та представниками органів місцевої влади і соціального захисту провели профілактичний рейд на території Зимнівської та Зарічанської об’єднаних територіальних громад. Про це інформує управління  ДСНС України у Волинській області.
Під час подвірних обходів співробітники Служби порятунку роз’яснили громадянам норми та правила пожежної безпеки при використання обігрівачів, електропобутових приладів, а також під час користування пічним опаленням. Крім того, за згодою господарів вивчили протипожежний стан помешкань, виявили недоліки протипожежного характеру та вказали на способи їх усунення. Співробітники ДСНС закликали посадовців влади на місцях сприяти ремонту застарілих та прокладених із порушенням електромереж у помешканнях самотніх людей літнього віку.
У рамках відпрацювання рятувальники відвідали Територіальний центр соціального обслуговування Володимир-Волинської райдержадміністрації у селі Льотниче, де провели інструктажі з персоналом та громадянами, які проживають у тер центрі.
Рятувальники поширили серед населення листівки із роз’ясненням вимог пожежної безпеки та оновили стенди в адміністративних закладах та у місцях з масовим перебуванням людей інформаційними матеріали відповідного змісту.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>