Рятувальники отримали нове обладнання

26175857_2089087947994622_524878943_nВолодимир-Волинський міськрайонний відділ управління ДСНС України у Волинській області отримав подарунок напередодні Нового року. 28 грудня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук передав рятувальникам придбану в рамках виконання Комплексної міської програми захисту населення і територій від ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки мотобензопилу «Stihl», яка тепер слугуватиме для забезпечення аварійно-рятувальних робіт. У минулі роки були придбані намет, теплова пушка, генератор електроенергії. Така співпраця з місцевим відділом служби надзвичайних ситуацій буде продовжуватись і надалі.
Рятувальники подякували за підтримку, адже для якісного і своєчасного реагування на надзвичайні ситуації наявність необхідного обладнання є важливим чинником.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>