Родина Мульків – найспортивніша родина шахтарського міста

2 до спорт естафетиn12 березня в Нововолинську у відремонтованому СОК «Шахтар» відбувся міський конкурс молодих сімей «Мама, тато, я – спортивна сім’я», участь у якому взяли 8 команд із загальноосвітніх шкіл міста. На урочистому відкритті змагань учасників привітала начальник відділу з питань молоді та спорту міськвиконкому Тетяна Супрунюк, побажавши командам успіху і перемог.
Як поінформував керівник спорткомплексу Валентин Бортнійчук, за результатами чотирьох напружених естафет третє місце посів сімейний екіпаж ЗОШ №1 Мар’ян, Марина і Софійка Гери. Другими стали спортсмени з гімназії Андрій, Зоя і Матвійко Корчуки, а перемогу в міському етапі та можливість представляти місто на обласних змаганнях завоювала досвідчена команда ЗОШ №5 Ігор, Світлана та Максим Мульки. В конкурсі на кращий малюнок бронзовим призером стала команда ЗОШ №3, срібним – ЗОШ №4, а золото здобула гімназія. Переможці та призери нагороджені грамотами. Всі учасники змагань – грошовими призами. Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» висловлює щиру вдячність усім учасникам за активну участь у цьому заході, хороший приклад для підростаючого покоління та пропаганду здорового способу життя.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>