Райдержадміністрації Волині надаватимуть шефську допомогу військовій частині А 1008

hqdefaultЗгідно з Указом Президента України від 11.02.2016 №44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» за державними адміністраціями закріплюється військові частини для надання останнім матеріально-технічної допомоги. Нещодавно у Волинській ОДА відбулася нарада з питань надання шефської допомоги військовій частині А 1008, що дислокується у Володимирі, у ремонті та приведенні до належного стану об’єктів пункту її постійної дислокації, – повідомляється на сайті Володимир-Волинської РДА. – Присутні погодились із необхідністю надати в/ч шефську допомогу будівельними матеріалами та послугами для ремонту об’єктів пункту постійної дислокації. Цьогоріч частина просить посприяти у оновленні санвузлів у трьох казармах, облаштуванні шиферної покрівлі казарми 2/12 та покрівлі сховища бронетанкової техніки.
15 червня голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець та директор ПрАТ «Нова лінія» побували у розташуванні 14-ї ОМБр та оцінили обсяги робіт, що потрібно виконати. Наталія Василець зазначила, що після визначення та надання представниками «Нової лінії» приблизних розрахунків на матеріали буде організовано виїзну нараду за участі керівників усіх РДА області, де кожен визначиться із заходами шефства у забезпеченні ремонту восьми санвузлів у казармах в/ч 1008 та буде здійснено чіткий розподіл закупівлі матеріалів та будівельних робіт.
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>