Дата публікації: 08.08.2019
Поділитись

Вишиванки ручної роботи можна знайти у «Скрині Рукодільній»

    Якщо ви втомилися шукати свою особливу вишиванку – вам варто звернутися у магазин «Скриня Рукодільна», що знаходиться на вулиці Князя Василька, 6а (у приміщенні другого відділення «ПриватБанку»). Тут можна обрати для себе готовий виріб, або ж зробити замовлення і за вашими побажанням майстрині-рукодільниці з любов’ю створять саме той образ, про який ви мрієте.
    Цей магазин – це дійсно, наче велика скриня, де можна знайти усе, що стосується вишивки. Чільне місце тут займають готові вироби: рушники, картини, а також вишиваний одяг. У магазині можна придбати чоловічі, жіночі, дитячі сорочки, сукні та спіднички. Для того, щоб образ виглядав завершеним, можна дібрати аксесуари: пояси, сумочки, краватки-метелики… Вишивані вироби є для дорослих і дітей будь-якого віку й навіть крижма та набори для хрещення. Тут можна підібрати й «фемілі лук», тобто однакові вишиванки для усіх членів сім’ї. Вироби переважно з натуральних тканин, таких як льон та бавовна, лише перевірених українських та іноземних виробників. 
    Вишивальниці з Володимирщини повсякчас заходять у «Скриню Рукодільну», аби придбати усе необхідне для свого хобі. Тут можна знайти тканину для вишивання, заготовки з нанесеним принтом для вишивки картин, рушників, сорочок, суконь, органайзери, голки (в тому числі й спеціальні довгі голки, що дуже зручні для вишивання), бісер, нитки, п’яльця, спиці, маркери для тканини, мереживо. У продажу навіть цілі набори для вишивання, куди входять тканина, нитки, схема. У відділі багетної майстерні можна обрати й замовити рамку для оформлення готових робіт. Вашу покупку зможуть загорнути у подарункову обгортку, якщо ви вирішили зробити комусь приємний сюрприз.
    Власницею «Скрині Рукодільної» є Тетяна Пагуба, яка просто закохана у вишивку. Скільки робіт їй вдалося виконати для себе й на замовлення уже не підрахує, адже їх дуже багато. Перетворити своє хобі на бізнес жінка вирішила сім років тому й протягом цього часу разом зі своїми майстринями-помічницями вона щодня на полотні творить справжню красу. А пошити готовий вибір за індивідуальними параметрами замовника допомагають в ательє «Мережка», власницею якого також є Тетяна Юріївна.
    - Наші вишиті сорочки та рушники є в Америці, Канаді, Англії, Франції, Монако, Німеччині, Білорусі, Росії. Більшість продано через Інтернет, – розповідає пані Тетяна. – Часто вишиваємо для замовників як із Володимирщини, так і з інших куточків України. У нас є каталог візерунків та орнаментів, тому ми з легкістю можемо підібрати саме те, що хоче отримати людина. Надаємо кваліфіковані консультації клієнтам стосовно вибору матеріалів для виготовлення вишитого одягу та аксесуарів. Варто враховувати, що на створення, приміром, сорочки за індивідуальним замовленням потрібно 1-2 місяці. А бувають такі замовлення, які можна готувати й півроку. Наприклад, випускні та весільні сукні, варто замовляти заздалегідь. До речі, одна з двох пар молодят, що одружилися на фестивалі «Княжий», були у вишиванках, які створили ми.
    Завітайте у магазин «Скриня Рукодільна», який працює щодня з 9 до 18 години. Також ви можете ознайомитися з роботами майстринь в Інтернеті. Шукайте у фейсбуці сторінки: Тетяна Пагуба, Тетяна Бусинка Волинь. Зазирніть на сайт супермаркету подарунків ручної роботи Skrynya за адресою: skrynya.ua – тут теж ви знайдете чимало робіт, створених руками Тетяни Юріївни.
 

Поділитись