Дата публікації: 07.08.2019
Поділитись

Чекай з перемогою, древній Володимир!

    Військовослужбовці 14-ї ОМБр взяли активну участь у відзначенні 1031-го Дня народження древнього Володимира, з яким нерозривно пов’язані історія та сьогодення славетної військової частини! У супроводі військового оркестру бригади та під звуки військового салюту заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Володимир Демидюк, т.в.о. командира бригади підполковник Андрій Якімков, представники місцевої влади спільно з гостями урочистостей та жителі міста поклали квіти до Дошки пам’яті наших побратимів, які загинули, захищаючи Україну на Східному фронті.

    Також наші побратими взяли участь у спортивній частині свята. Інструктор із фізичної підготовки та спорту частини старший сержант Максим Омельян та старший солдат строкової служби Вадим Теплюк успішно подолали 10-кілометровий легкоатлетичний пробіг вулицями міста.

    Бригада була і залишиться частиною княжого граду над Лугою, одного з найдревніших міст України й Європи, яке відзначає 1031-ий День народження! Чекайте нас з Перемогою!

Поділитись