Призи від газети – це завжди приємно!

НЕ ВИДАЛЯТИ!!!Відбувся черговий розіграш* цінних призів для передплатників газети на 2020 рік!

Відбувся черговий розіграш* цінних подарунків, наданих партнерами газети «Місто вечірнє», серед читачів, що передплатили газету на цілий 2020 рік.
Головний приз – невеликий, але дуже хороший двокамерний холодильник ТМ «ERGO». Також у списку – безліч потрібних у господарстві речей: різноманітний посуд, пилососи, мультиварки, праски, фени, електрочайники та багато іншого.
Читачів, які надіслали свої передплатні квитанції, чекаємо в редакції у робочі дні по 17 березня з 9.00 до 17.00. Призи*, не забрані у зазначений час, будуть передані тим передплатникам, які не потрапили до списку номінантів на виграш*.
Отже, щасливим власником головного призу* – холодильника стала читачка із с. Селець (населеного пункту, де, дякуючи поштарям, найбільша кількість передплатників нашої газети) Світлана Степанівна Зубач.
Аби дізнатися, чи потрапили саме Ви до числа інших щасливчиків з великого списку, телефонуйте у редакцію за номером: 3-81-31.
До речі, цього року жодного передплатника без уваги не залишимо. Кожен в якості заохочувального призу* отримає насіння сортових кущових огірків.

Уже за призами до редакції завітали декілька наших читачів:

изображение_viber_2020-02-18_10-07-26• Житель с. Суходоли Василь Ткачук передплачує «Місто вечірнє» вже понад 10 років. Газету читає вся його сім’я.
- На сторінках вашого видання можна ознайомитися з актуальними новинами, дізнатися, що відбувається в Україні, в області у місті та селах об’єднаних громад. Завжди у нагоді оголошення та рекламні повідомлення. І особливо приємно читати публікації про наших земляків. Газета подобається, вона цікава та змістовна, – каже Василь Васильович.
DSC_0216• Мешканка с.Чесний Хрест Світлана Никончук близько восьми років щочетверга з нетерпінням чекає свіжий номер газети. Відразу перечитує його з першої до останньої сторінки. Завжди з цікавістю читає історії про сімейні драми, цікавиться, які нові страви пропонує приготовити редакція і уже неодноразово готувала. Вона уже не вперше у числі передплатників, які отримують подарунки від газети.

Під * слід розуміти придбання товару за 1 гривню.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>