Прибиральницю звільнили з роботи. За її словами, безпідставно…

f2331250f866de7290ee1fe3fdcc3117-image(1000x700)До редакції «Міста вечірнього» звернулася наша читачка, жителька Володимира Алла Б. і повідомила, що її безпідставно звільнили з роботи, тобто попросили написати заяву за власним бажанням.
-Протягом п’яти років я працювала прибиральницею цеху №3 на Володимир-Волинській швейній фабриці, нині це ТОВ «Володекс», – повідомила жінка. – Весь цей час добросовісно виконувала свої обов’язки, доган і зауважень від керівництва не отримувала. Перед Великоднем упродовж двох тижнів на фабриці робили ремонт. Після виконання робіт мій цех у порівнянні з іншими був особливо забрудненим. Довелося віддирати і відмивати заляпані розчином і побілкою підлоги та вікна. Як тільки я все зробила, до мене підійшов заступник директора з техчастини і без пояснення причин запропонував написати заяву на звільнення за власним бажанням. Лише сказав, що на моє місце знайшли іншу людину. Мене цей факт обурив, проте заяву я написала і залишилася без роботи. Вважаю моє звільнення незаконним і прошу розібратися у правомірності рішення керівництва підприємства, – написала заявниця.
Вирішувати спір через суд жінка не хоче. Тож для роз’яснення ситуації, що склалася, ми звернулися до заступника керівника ТОВ «Володекс» із техчастини Валерія Давидова.
-Те, що розповіла вам Алла Б., не відповідає дійсності. Протягом останніх півтора року до цієї техпрацівниці були претензії через те, що вона виконувала свої обов’язки неналежним чином. Особисто я намагався перевести її на іншу дільницю, от тільки ніхто з керівників не погоджувався її брати. Неодноразово працівниці виносилися зауваження і попередження в усній формі, в тому числі від начальника цеху, на які вона не зважала. Ми довго шукали їй заміну, але тривалий час ніхто не погоджувався працювати на цій посаді. І ось така людина знайшлася. Аллі Б. запропонували звільнитися, і вона написала заяву за власним бажанням. Якщо ж жінка має якісь претензії, це питання буде винесене на розгляд комісії, за рішенням якої вона може бути звільнена за відповідними статтями Кодексу законів про працю України, – пояснив Валерій Васильович.
-Жодних порушень законодавства не вбачається, якщо людина написала заяву на звільнення з роботи за власним бажанням, – зазначив наш адвокат Богдан Пилипюк.
Проте якщо у пані Алли є нез’ясовані обставини, правозахисник запросив її на консультацію. Але жінка відмовилася.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>