Про те, як дехто у Володимирі рвався в депутати, пожартували навіть у «Чисто NEWS»

Новини бувають хороші, бувають погані. А новина, з якої посміялася вся країна, автоматично стає хорошою. Саме так сприйняли ведучі популярної телепередачі на «1+1» «Чисто NEWS» повідомлення про те, що Інна Селіванова у Володимирі-Волинському балотувалася на місцевих виборах одразу від двох політичних сил.
Так, Інна Павлівна намагалася стати депутатом Володимир-Волинської міської ради від Володимир-Волинської міської організації політичної партії «Громадянська позиція», а депутатом Волинської обласної ради від політичної партії «Соціалісти». Це є порушенням частини 5 статті 35 Закону України «Про місцеві вибори». Відповідний акт про виявлення порушення було складено та передано Володимир-Волинській міській виборчій комісії.
Однак Валерій Житков подивився на даний інцидент простіше і навіть дав йому логічне пояснення. Мовляв, пані Селіванова балотувалася від однієї партії у Володимир, а від іншої – у Волинський.
«Тамбовський вовк» разом з колегою Євгеном Кошовим розглядали порушення на виборах по всій Україні, однак володимирський факт потрапив у рубрику «Особо отличившиеся».
Анна Коваль, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>