Про що говорили на що вівторковій нараді з міським головою

17887329_726391800862174_586198047_oНе освоєно всі кошти із міського кошторису

Завершується рік, а з міського кошторису ще не освоєно 3 мільйони 11 тисяч гривень. 170 тисяч залишаються на рахунку освіти, з них 39 – в ДНЗ. 1 мільйон залишається неосвоєними в культурі, а в управлінні житлово-комунального господарства і будівництва – 1,5 мільйона. Не встигає освоїти кошти ЖЕК – 134 тисячі, і КП «Полігон» – 1 мільйон 244 тисячі. Поточні видатки становлять 148 тисяч.

У вихідні дні триватиме чергування комунальників

Про необхідність чергування у святкові та вихідні дні наголосив мер міста. Особлива готовність прийти у разі необхідності на допомогу людям має бути забезпечена у теплокомуненерго, КП «Полігон», водоканалі. Чергування має тривати цілодобово.

Мешканців міста і району запрошують на ярмарок

На нараді нагадувалося про те, що у неділю 23 грудня відбудеться передсвятковий ярмарок. Організатори ярмарку в першу чергу враховують думку і бажання громади. На брифінгу з журналістами не обійшли увагою появу нового ролику про Володимир-Волинський. Очільник міста сказав, що він особисто до появи ролика ніякого відношення не має і вважає, що навколо відео існує надто багато амбіцій та домислів.

Церковних протистоянь у місті не буде

Під час зустрічі з представниками ЗМІ було озвучене питання щодо Томосу Української Православної Церкви. Оскільки у місті існують храми МП, чи не викличе це протистоянь?
- Прогнози – справа невдячна – відмітив Петро Данилович. – Я не збираюся втручатися у будь-які розбори, але гадаю, що у нашому місті церковних протистоянь не буде, бо у нас мудрі і виважені громадяни.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>