Правила

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою mistovechirne.in.ua і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу.

1. Загальні правила та визначення

1.1. Якщо ви вирішили користуватися Володимир-Волинським інформаційним порталом ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування порталом (надалі – Правила).
1.2. Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов надання послуг у будь-який час і такі зміни набирають чинності негайно після публікації. Ваше зобов’язання розглянути ці Правила перед кожним використанням порталу і продовжуючи використовувати цей потрал, ви погоджуєтесь на будь-які зміни.
1.3. Ми можемо змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до порталу, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту.

2. Коментування матеріалів Місто вечірнє

2.1.Коментувати новини, статті, публікації, а також інші матеріали, розміщені на сайті Місто вечірнє має право користувач сайту, який уклав договір з адміністрацією та у повному обсязі передплатив послуги.
2.2. У коментарях заборонено:

 • - ображати людей;
 • - вживати матюки;
 • - висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш;
 • - розміщувати рекламу і антирекламу (в т. ч. політичну, чорний піар);
 • - порушувати закони України.

2.3. Коментарі користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація видалятиме. За системне або злісне порушення правил користувачем адміністрація має право блокувати його акаунт.
2.4. Редакція має право видаляти коментарі користувачів без пояснень.
2.5. Зареєстрований користувач має право скаржитися на коментарі інших користувачів, які стосуються його особи, а також вимагати від редакції пояснення щодо видалення його коментарів.
2.6.Редакція Володимир-Волинського порталу Місто Вечірнє залишає за собою право повідомляти читачам про факти маніпулювання у коменатрях – такі як написання коментарів одним користувачем під різними ніками.
2.7. Редакція Володимир-Волинського порталу Місто Вечірнє не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інфомрації у коментарях несе користувач, який її оприлюднив.
2.8. Статус коментування вибирається редакцією Володимир-Волинського порталу Місто Вечірнє окремо для кожної публікації. Премодерація коментарів встановлюється редакцією для публікацій з особливо високою ймовірністю порушення правил коментування.

3. Використання матеріалів Володимир-Волинського порталу Місто Вечірнє

3.1. Власником інформації, яка розміщена на сайті mistovechirne.in.ua є редакція.
3.2. Інформацію, розміщену на Володимир-Волинському порталі Місто вечірнє можна використовувати безкоштовно, тільки якщо дотримані такі умови:

 • - безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, не нижче другого абзацу є текст та пряме безпосереднє гіперпосилання на mistovechirne.in.ua як на джерело інформації;
 • - якщо матеріал використовується у друкованому виданні – обов’язкова вказівка і назви (газета «Місто вечірнє») і адреси (mistovechirne.in.ua);
 • - якщо інформація з Володимир-Волиського інформаційного порталу «Місто вечірнє» використовується на радіо і телебаченні – обов’язкове усне посилання на портал з вказівкою назви «Місто вечірнє».

3.3. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

4. Реєстрація та безпека

4.1. Реєстрація на нашому порталі платна. Ви можете обрати скільки часу ви бажаєте користуватись порталом. Вартість:

 • - 1 місяць – 5 грн;
 • - 6 місяців – 28 грн;
 • - 12 місяців – 48 грн.

Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису, ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль та надання адреси електронної пошти.
Кожна реєстрація для одного користувача. Ви не можете поділитися своїми обліковими даними реєстрації для входу, щоб ніхто інший не мав доступу до вашого аккаунта. Ми можемо скасувати або призупинити ваш доступ до Володимир-Волинського інформаційного порталу, якщо ви поділитеся своїми обліковими даними для входу. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля, який Ви не повинні будете відкрити будь-кому. Ви не можете (а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані облікового запису без права дозволу власника, або (в) використовувати облікові дані, на свій розсуд, якщо вони є чи вважаються образливими. Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням Правил, які можуть призвести до негайного припинення існування Вашого аккаунта.
4.2. Будь ласка, повідомте vechir@rambler.ru про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання вашого аккаунта, або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі втрати, крадіжки або несанкціонованого розкриття вашого пароля.
4.3. Ви несете відповідальність за будь-яке використання чи діяльність на вашому обліковому запису mistovechirne.in.ua, в тому числі за використання аккаунту третіми особами з вашого дозволу. Будь-яка шахрайська, образлива або інша протизаконна діяльність може бути підставою для припинення дій вашого облікового запису, на власний розсуд, і ми можемо направити відомості до відповідних правоохоронних органів.

5. Зв’язок між Володимир-Волинським інформаційним порталом «Місто вечірнє» і користувачами

5.1. Якщо Ви заповнюєте реєстраційну форму з метою отримання певної інформації, ми, як власники і правонаступники, з  дозволу певних сторонніх постачальників, надамо Вам інформацію про матеріали, опубліковані на сайті.
5.2. Ви надаєте, а Володимир-Волинський інформаційний портал «Місто вечірнє» залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію про зміни або доповнення послуги на сайті.
5.3. Володимир-Волинський інформаційний портал «Місто вечірнє» залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографію за умови, що він не буде розкривати вашу особистість. Рекламодавці на нашому веб-порталі можуть збирати і поширювати особисту інформацію про вас, тільки якщо ви підтверджуєте свою згоду.
5.4. Володимир-Волинський інформаційний портал «Місто вечірнє» може зв’язатися з Вами по електронній пошті про вашу участь в опитуванні користувачів, задаючи питання з метою покращення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для покращення роботи порталу і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальненої форми без розкриття вашої особистості.

6. Припинення доступу до сайту

6.1. Ви можете припинити дію акаунта в будь-який звернувшись на vechir@rambler.ru. Після закінчення ви отримаєте автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення аккаунту прийнято, і ваш доступ буде припинений протягом 24 годин.
6.2. Володимир-Волинський інформаційний портал «Місто вечірнє», може, на свій власний розсуд, видалити або призупинити доступ до всього сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

7. Різне

7.1. Ці Правила були внесені  і повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.
7.2. Листування слід здійснювати за адресою vechir@rambler.ru.
7.3 Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Володимир-Волинського інформаційного порталу «Місто вечірнє». У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на Володимир-Волинському інформаційному порталі «Місто вечірнє», будь ласка, повідомте нам за адресою vechir@rambler.ru.