Повідомили, яка вартість абонементу у міський басейн

IMG_8666-1024x683-640x427Дорослі та діти мають змогу оздоровити організм та поліпшити свій фізичний стан у басейні міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.
Плата за відвідування басейну:
• для дорослих 100 гривень (вісім відвідувань)
• для дітей віком від 10 до 18 років 60 гривень (вісім відвідувань)
• діти до 10 років відвідують басейн безкоштовно у супроводі батьків.
Звільняються від оплати за відвідування басейну:
- на 25% діти з сімей, батьки яких були призвані на військову службу під час мобілізації або є учасниками антитерористичної операції, учасники бойових дій (за наявності підтверджуючих документів);
- на 50% діти з багатодітних сімей та діти з малозабезпечених сімей; безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час проведення АТО, учні загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно плану управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому, спортсмени, призери обласних та Всеукраїнських змагань, які представляли на цих змаганнях місто Володимир-Волинський.
Безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час АТО, учні загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно плану управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому, спортсмени, призери обласних та Всеукраїнських змагань, які представляли на цих змаганнях місто Володимир-Волинський.
Для того, щоб почати відвідування плавального басейну, необхідно надати медичну довідку, для отримання якої потрібно пройти огляд у дерматолога і терапевта (для дітей педіатра).
Банківські реквізити для здійснення оплати за послуги:
Володимир-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”
44700, місто Володимир-Волинський, вулиця Драгоманова, 20
р/р 31551288141892
МФО 803014 у Володимир-Волинському
УДКСУ Волинської області
ЄДРПОУ – 31820091.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>