Повідомили, коли включать опалення в оселях володимирчан

теплоУ Володимирі-Волинському все готове до подачі тепла в оселі містян. Міський голова Петро Саганюк повідомив, що в останні дні жовтня у княжому місті включать опалення.
Про це йшлося на щотижневій оперативній нараді у мерії, інформує Район.in.ua.
«Дивлюся по прогнозах наших синоптиків вже 30 жовтня слід чекати заморозків. Як тільки похолодає одразу включимо опалення. Навіть на день раніше, щоб будівлі не вспіли вихолонути»,– зазначив на нараді очільник міста.
Окрім того, на нараді йшлося про облаштування індивідуального опалення в квартирах володимирчан.
«Згідно Постанови Кабміну, якщо в будинку 50% мешканців перейшли на індивідуальне опалення, то дозвіл на облаштування індивідуального опалення можуть отримати всі мешканці будинку. Тільки за таких умов! У нашому ж місті є такі будинки, де майже всі мешканці перейшли на «ндивідуалку», а власники 1-2 квартир вперлися і не хочуть нічого чути про це. Мовляв, вони втратять пільги, субсидії…І в будинку через них не можуть включити індивідуальне опалення»,– зазначив очільник міста.
Нагадаємо, наразі у місті тепло вже подають у Володимир-Волинському ТМО.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>