Підсумки спортивного року 2019

20200221_151641-1024x76819 лютого у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися підсумки спортивного року 2019.
Про це повідомляє сайт міської ради.
У рамках заходу відзнаки отримали відомі волинські тренери, спортсмени, громадські організації. Також було підведено підсумки, за результатами виступів волинських спортсменів на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях протягом 2019 року.
За підсумками обласної спартакіади «Волинь спортивна-2019» за результатами виступів спортсменів серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій в індивідуальних та ігрових видах спорту у другій групі місто Володимир-Волинський посіло третє місце. Також третє місце місто зайняло у третій групі по рейтингу серед районів та міст обласного значення за результатами виступів спортсменів на офіційних обласних змаганнях з олімпійських видів спорту за 2019 рік.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>