Під блакитним небом, серед жовтої пшениці на Сашу чекала смерть

Проводжали в скорботі героя.Кристина Павлюк, м.Володимир-Волинський

Володимир-Волинський минулої п’ятниці прощався з прикордонником Олександром Максименком. Старший лейтенант Луганського прикордонного загону загинув від міни, коли обстежував кордон біля села Нижньобараниківка Луганської області. 9 вересня Олександр з колегами та міліціонерами супроводжував двох журналістів телеканалу «Ірта» (народне телебачення Луганщини) в село, що знаходиться на кордоні з Росією. Телевізійники планували зібрати матеріал та відзняти сюжет про дві сімейні пари, які напередодні поїхали в село на пасіку, але стали жертвами російських диверсантів. Однак дорогою один з автомобілів підірвався на міні. Правоохоронці з місця трагедії втекли, журналісти дивом вціліли, а із п’ятьох два прикордонники загинули одразу, третій помер від отриманих поранень.
Похоронну процесію супроводжувала «Швидка». Медична допомога будь-якої миті могла знадобитися виснаженій горем матері, в котрій, здавалося, також ледь жевріє життя. Трагізм цієї смерті холодними пальцями стискав душі тих, хто проводжав Сашка в останню путь, а кілька тижнів перед тим вітали його з одруженням. Кохану Зою Саша привіз із Луганщини. 27 липня молодята повінчалися, перевезли домашнє начиння. В Західну Україну привезли навіть Зоїного собаку. Все довкола пророкувало молодій сім‘ї довге й безхмарне життя, але навіть серед борців за національні інтереси Бог обирає найкращих. Єдиною втіхою молодій вдові тепер стане син, котрий незабаром з’явиться на світ. Хоч і знайомитиметься з татком на світлинах, малюк матиме гідний приклад для наслідування.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>