Першим фіналістом у змаганнях з футболу стала команда Заріччя

До футболуТепле сонячне літо сприяє спортивному запалу сільської молоді. Все більше юнаків, дівчат, а також підлітків із сільської місцевості приєднується до спортивних заходів, які організовує ГО «Нова ідея».
У районі тривають змагання з футболу на кубок Зимненської сільської ради.
У суботу 18 червня відбулися чергові змагання. Цього разу команда з Хобултови приймала команду Заріччя. Аби хобултівцям пройти у фінал, їм була потрібна перемога, і дуже переконлива. У цій зустрічі Хобултова виграла з рахунком 2:1, але у підсумку цього було замало і першим фіналістом стала команда села Заріччя. Підтримати свою команду прийшов депутат Володимир-Волинської районної ради Олександр Місан, він і нагороджував кращих гравців матчу – хобултівця Віталія Принду та зарічанця Анатолія Терещука.
Команда Зимного, обігравши Бубнів удома, на виїзді не грала на утримання рахунку, а, навпаки, нарощувала свою перевагу, що й підтвердив кінцевий результат гри на користь зимнівців 1:2. Привітав кращих гравців – Руслана Кротича із Зимного та Володимира Мельничука із Бубнова – сільський голова В’ячеслав Католик.
Призи кращим гравцям надані фондом «Матері Божої Неустанної Помочі».
Ярослав Кондисюк, керівник ГО «Нова ідея»

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>