Перший заступник міського голови взяв участь у роботі Kyiv Smart City Forum

86860275_487427541927858_6201372539889909760_n18 лютого перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук взяв участь у роботі Kyiv Smart City Forum 2020, де традиційно вітчизняні та закордонні фахівці обговорюють smart city технології та впровадження інноваційних рішень у містах.
Повідомляють на сайті міської ради.
Започаткувати нові ідеї, дізнатися досвід інших, у тому числі провідних країн світу, поділитися напрацьованим – для цього на Kyiv Smart City Forum зазвичай збираються провідні українські та світові експерти, представники технологічних компаній, і тому він став у своєму напрямку однією з головних подій Східної Європи. У події взяли також участь представники влади, громадськості, підприємці, спеціалісти та урбаністи.
Учасникам продемонстрували найуспішніші кейси впровадження smart-рішень у всіх сферах розвитку сучасного міста в Україні. Вони мали змогу більше дізнатися про інноваційні проєкти, електронну демократію, спрощені процедури надання послуг, можливості взаємодії з органами влади тощо.
Перший заступник міського голови був, зокрема, присутнім на презентаціях світлофорних об’єктів, інклюзивного та мультимедійного обладнання для НУШ, що є актуальним для Володимира-Волинського.
Форум дає змогу налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування із різних областей України. Новими ідеями та напрацюваннями міст з тисячолітньою історією ділилися із міським головою Переяслава Тарасом Костіним.
Експерти з тематики smart city презентували передові технології, завдяки яким розвиваються “розумні міста” сьогодні. Захід об’єднав усіх, хто ефективно використовує цифрові інструменти для трансформацій міського простору.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>