Перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців

sdsd5555-bigЯкшо Вам виповнилося 18 років, якщо Ви змінили зареєстроване місце проживання, якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках, якщо Ваші дані були записані з помилками, то просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.
Наша адреса: м.Володимир-Волинський, вул. І.Франка,  8, на 2 поверсі
Режим роботи: понеділок – п’ятниця  з 8:00 до 17:00. Обідня перерва з 3:00 до14:00. Тел. для довідок: (03342)3-83-37
Персональні дані громадян включених до Державного реєстру виборців є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних телефоном не розповсюджується.
Інформація щодо персональних даних надається лише за письмовим зверненням виборця відповідно до ст.20, ст.21 Закону «Про Державний реєстр виборців» і лише у передбаченому цими статтями обсязі.
Під час особистого звернення до відділу при собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України. У разі зміни прізвища – також документ, що підтверджує ці зміни.
Також можливо перевірити свої персональні дані на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) через програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>