…перетрахивать и перетрахивать ( А.Лукашенко)

Наливайченко гарно пішов з посади – борець з корупцією, якому не дали її  побороти. Як там було насправді, покаже час, але в Україні гонимих політиків народ любить – Яценюка так само готували на голову чергової нової партії, знявши з посади голови ВР і відправивши в опозицію.

В Україні боротьба з корупцією не дуже, попит на нову партію є завжди (політологи стверджують, що біля 20% електорату воліють голосувати за нову патрію, навіть не читаючи її програми і не дивлячись, хто є в списках). І це є добре, так як любі реформи і зміна системи можливі лише при зміні правлячої еліти. В одній з прибалтійських країн нічого нового не видумували, а проводили вибори до парламенту аж три рази через два роки регулярно. В українському парламенті один Єгор Соболєв скільки зробив, а уявіть, якби таких як він було би чоловік з 20 – у Фейсбуці би ніхто не сидів, всі би дивились і слухали трансляції з ВР.

Так от, всі умови і необхідність для нового політичного проекту є – електорат, необхідність створення і  теоретичний лідер з командою і тут на тобі, велика ложка дьогтю в бочку меду : Наливайченко має статус учасника АТО. Я от ніяк не можу зрозуміти – навіщо людям такого рангу якісь статуси і пільги? Плющ був чорнобильцем – три години провів в Чорнобильській зоні. Литвин тіпа учасник бойових дій – один день був Югославії, коли відвідував український контингент. Тільки тоді вони собі могли таке дозволити, їхній електорат не звертав уваги на такі речі. А в даний час звертають, тим більше, що в Наливайченка якраз і намальовується електорат, який хоче побороти корупцію  і хоче справедливості. Звичайно, якщо скандал буде посилюватись, Наливайченко може відмовитись від цього статусу і зберегти обличчя, але напрошується питання – скільки чиновників і за які заслуги отримали статус учасника АТО? Рано чи пізно це питання призведе до того, що відбувалось з чорнобильцями – по моєму їх перевіряли зо два рази і видавали нові посвідчення. І чим більше людей типу Наливайченка будуть мати статус учасника АТО, тим швидше відбудеться перетра…, перевірка – хто, коли і за які заслуги.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>