Оновлена після ремонту бібліотека для дорослих запрошує відвідувачів

IMG_2198З легкої подачі міської влади у нашій міській бібліотеці для дорослих закінчився ремонт. Щиро дякуємо меру міста Петру Саганюку та його команді за виділені кошти, які сприяли проведенню поточного ремонту. Роботи було зроблено багато: демонтаж стін, заміна дверей, оновлення стелі з допомогою гіпсокартону, вирівнювання підлоги та покриття її ламінатом, покладення плитки, підключення електрики та монтаж світильників, вимикачів і розеток, малярно-штукатурні роботи та інше.
Виконувало ремонт Володимир-Волинське КП «Промжитлобуд». Завдяки згуртованій та відповідальній діяльності директора підприємства Миколи Боренка і виконроба Степана Команця, ремонт бібліотеки закінчили вчасно і якісно. Дякуємо за роботу кваліфікованим досвідченим працівникам Галині Бондарук, Миколі Дзюбі, Миколі Свириду, Роману Глузю та Василю Халаку, які своєю копіткою працею зробили приміщення бібліотеки затишним, привітним та гостинним.
З цієї нагоди запрошуємо юних, молодих і старших жителів міста завітати до нас, безкоштовно взяти собі книгу для душі та скористатись вільним доступом до Інтернету і різними комп’ютерними послугами.
Колектив Володимир-Волинської міської бібліотеки

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>