Облрада виділила кошти на документацію з реставрації валів у Володимирі

Volodymyr_walyДепутати Волинської облради виділили 205 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт «Реставрація, пристосування та музеєфікація пам’ятки археології «Городище – вали ІХ-ХІІІст.» (у комплексі земляних валів замку ХІІІ-XVI ст.).
Народний депутат Ігор Гузь висловив вдячність депутатам облради, які підтримали його пропозицію щодо виділення 205 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД). «Про це ми говорили з директором заповідника Володимиром Пикалюком торік під час моєї робочої зустрічі з ним. Наступний етап – виділення 150 тисяч гривень з бюджету Володимир-Волинської міської ради для завершення виготовлення ПКД. А вже після цього – археологічні роботи. У мене відбулася робоча зустріч з керівництвом міста. Сподіваюся, місцеві депутати на найближчій сесії підтримають цю ініціативу», – коментує народний обранець.
Нагадаємо: давнє городище на Волині хочуть перетворити на туристичну окрасу. Територія городища – це прекрасне місце для проведення численних фестивалів, інших заходів. Треба прокласти доріжки, провести освітлення.
Прес-служба народного депутата

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>