Нові вікна і санвузли – у школи Прибужжя

original-photoУ двох сільських школах Володимир-Волинського району встановили нові вікна та обладнали санітарну кімнату. На ці цілі спрямували кошти з державної казни, які залучив у виборчий округ народний депутат Ігор Гузь.
Парламентар разом із головою громади Віктором Поліщуком у рамках робочої поїздки відвідав села Рогожани, Хотячів, Стенжаричі та Микитичі. Вони поспілкувалися з місцевими жителями, повідомили про зроблене та оглянули соціальні об’єкти.
Так у Рогожанах зустріч відбулася у школі, де нещодавно за кошти субвенції замінили старі вікна на енергозберігаючі. Вартість нових вікон – 100 тисяч гривень.
Окремо зустріч відбулася і в навчально-виховному комплексі «Школа І-ІІ ступенів-сад» села Хотячів, де за 75 тисяч гривень обладнали санітарну кімнату.
Загалом цьогоріч з ініціативи депутата на соціально-економічний розвиток Устилузької громади спрямували з державного бюджету майже 900 тисяч гривень.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>